Ploty pro privátní využití

Ploty

Rozmanitost vzorů, tvarů a barev oplocení WIŚNIOWSKI poskytuje neomezené možnosti utváření prostředí. Máte na výběr z mnoha variant: rovná, konkávní nebo konvexní linie oplocení, segmenty s uzavřenou konstrukcí, tvarově zajímavé špičky, sloupky ukončené jehlanem nebo koulí.

Dvoukřídlé Brány

Luxusní charakter každé elegantní zahradě dodá její uzavření vjezdovou dvoukřídlovou bránou. Toto tradiční řešení ve spojení se zajímavým designem a barevným provedením představuje ideální doplněk architektonicky zajímavé zástavby.

Bezpečnost zajišťují fotobuňky a vypínač při přetížení. Pohyb brány signalizuje světlo.

Cítíte se bezpečně pokaždé, když vjíždíte na zahradu a vracíte se domů. Díky dálkově ovládané bráně zejména v noci bezpečně vjedete na zahradu, aniž byste museli opouštět vozidlo.

Usnadníte si život

Neztrácíte čas a energii na vyhledávání. Obdržíte kompletní bránu včetně montážních prvků, které umožňují instalovat bránu na sloupcích z libovolného materiálu – ocelového, kamenného nebo kabřincového – u nového nebo již stávajícího oplocení.

Po nákupu ruční brány máte možnost instalovat automatiku později bez velkých úprav a zbytečných nákladů.

Získáte eleganci a styl

Vaše zahrada získá originální charakter a vybraný styl, pokud ji uzavřete ozdobnou dvoukřídlovou bránou. Zde se spojuje moderní pojetí s tradicí.

Pohodlně vjedete na zahradu

V jakoukoliv denní i noční dobu, za každého počasí komfortně a bezpečně vjedete na zahradu. Díky dálkově ovládané bráně nemusíte vystupovat z vozidla. Bránu otevřete jedním prstem. Jeden stisk a jste uvnitř.

 

Vstupní branka

Pěkná vstupní branka je vizitkou každého domu a použitý elektromagnetický zámek spolupracující s domovním telefonem Vám poskytne bezpečí. Dodatečnou branku můžete použít v libovolném místě oplocení, např. jako průchod na zahradu souseda.

O tom, kdo bude Vaším hostem, rozhodujete, aniž byste vycházeli z domu. Díky domovnímu telefonu instalovanému na sloupku máte snadný kontakt s osobou, která stojí venku. Pokud se rozhodnete pro videotelefon, pak ještě navíc uvidíte, s kým mluvíte.

Pohodlně vcházíte a vycházíte

V noci, za deště či mrazu nemusíte vycházet ven. Jedním tlačítkem otevřete branku a poté se zámek automaticky uzavře.

Máte pěknou a reprezentativní branku, kterou je příjemné vcházet dovnitř. Pozvaní hosté to ocení.

Problém máte vyřešený

Vše zakoupíte na jednom místě: kompletní branku s montážní sadou. Můžete ji instalovat na jakýchkoliv sloupcích – ocelových, kamenných nebo kabřincových – u nového nebo již stávajícího oplocení. Pohodlné, bez zbytečné námahy.

Ubudou vám povinnosti

I v nepřítomnosti domácích splní pracovníci komunálních služeb svůj úkol, aniž by vcházely na Váš pozemek. Jednoduchým způsobem zavřete brankou určené místo s popelnicemi jak ze strany ulice, tak zahrady.

Posuvné brány

Téměř každý vjezd je možné uzavřít zahradní posuvnou bránou. Mezi její přednosti patří spolehlivý provoz za každého počasí, bezpečné užívání potvrzené značkou CE, kompaktní struktura a estetický vzhled.

Nemusíte hned uklízet kolem vjezdu: sněžení či padající listí nebude bránit volnému otevírání a zavírání brány. Její křídlo se pohybuje několik centimetrů nad zemí, není tak ničím blokováno.

Zapomenete na problémy spojené s opravami díky řešením, která zaručují bezporuchový provoz brány: vodící kladky uložené na ložiskách, speciální jízdní profil. Spolehlivý automat s deblokační funkcí umožňuje bránu otevřít ručně v případě výpadku proudu.

Komfortně vjedete na zahradu

Deštivé počasí, vichr ani sněhová vánice už nejsou problémem. Bránu otevřete dálkovým ovladačem, aniž byste museli vystupovat z vozidla. Díky dálkově ovládané posuvné bráně se i v takových podmínkách budete cítit pohodlně.

Cítíte se bezpečně

Bezpečnost zajišťují fotobuňky, bezpečnostní lišty, vypínač při přetížení. Pohyb brány signalizuje světlo, nárazníková lišta v čele křídla jej pak chrání proti poškození při kontaktu s překážkou

Můžete klidně spát – automat integrovaný ve sloupku brány je pro zloděje těžko zdolatelnou kořistí, sloupek jej chrání také proti vlivům počasí – dešti, sněhu. Automat je napájen bezpečným napětím 24V.

Díky dálkově ovládané bráně zejména v noci bezpečně vjedete na zahradu, aniž byste museli opouštět vozidlo.

Máte pěknou a funkční bránu

Máte více místa uvnitř zahrady – brána se posouvá podél oplocení. To je důležité, zejména pokud se garáž nachází blízko vjezdové brány.

Těší Vás estetický vzhled Vaší brány: automat skrytý ve sloupku, výstražné světlo – to je jednoduchost spojená s elegancí.

KOMPLETNÍ KATALOG KE STAŽENÍ  ZDE »»   Katalog-zahradni-brany-a-oploceni

GALERIE