Dvoukřídlá vrata

Garážová vrata dvoukřídlá

Moderní strukturovaný vzhled a osvědčená výrobní technologie zaručují bezpečnost při používání vrat. Rám a konstrukce křídla jsou vyrobeny z pozinkovaných profilů.

Vrata jsou doplněna mnohými přídavnými mechanismy, jež zajišťují bezpečnost jejich používání:ochrana před nadměrným otevřením křídla vrat, zarážka proti nekontrolovatelnému zavření křídla vrat,dvoubodové zamykání křídla vrat,ochrana pantů proti vysazení.

Výroba dle vašeho přání

V našich možnostech je vyrobit vrata tohoto typu v jakékoli velikosti, omezené pouze technickými parametry. Vrata jsou dostupná v těchto verzích: jednokřídlá nebo dvoukřídlá, s možností prosklení, symetrická nebo nesymetrická.

V případě velkých dvoukřídlých vrat je vhodné zabudovat do křídla i doplňující průchodové dveře, což usnadní častý vstup do garáže.

Extra prostor ve vaší garáži

V případě, že si zvolíte jedno, nebo dvoukřídlá vrata, budete moci využít maximálního prostoru Vaší garáže.Montáž dvoukřídlých vrat nevyžaduje žádný prostor uvnitř garáže.

Velký výběr rozměrů přímo na míru umožňuje vrata namontovat prakticky k jakémukoli typu garáže, ovšem s ohledem na dostatečný prostor příjezdové cesty. Tento typ garážových vrat se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější, modernější vzhled.

Kompletní výbava

Stejně tak, jako ostatní typy námi dodávaných garážových vrat jsou i křídlová garážová vrata vybavena všemi potřebnými element pro zajištění Vaší bezpečnosti při manipulaci a bezpečnosti garáže celkově.

Vrata jsou doplněna kompletním příslušenstvím, které je potřeba ke standardnímu provedení montáže.