Rolovací vrata

Garážová vrata rolovací

Všechny typy rolovacích garážových vrat WIŚNIOWSKI jsou standardně dodávány s pohonem. Otevírání a zavírání vrat dálkovým ovladačem Vámposkytuje komfort obsluhy za jakéhokoli počasí.

Rolovací garážová vrata jsou vyrobena precizně v našem provoze se speciálním důrazem na každičký detail. Kontrola naší kvality je zárukou výrobku na výjimečné estetické úrovni.

Získáte dostatečný prostor

Ušetříte prostor nejen v garáži, ale také na příjezdové cestě. Plášť vrat je natočen na hřídeli ve skříňce,umístěné pod stropem.

Svislá plocha vrat umožňuje autu aby zaparkovalo přímo před nebo za dveřmi. Toto je vhodné řešení pro malé garáže či krátké příjezdové cesty.

Bezpečnost především

Nemůžete předvídat vše, co se děje při otevírání vrat. Bezpečnost této operace je ale zajištěna: fotobuňkou, bezpečnostní brzdou a optickou bezpečnostní lištou – díky těmto mechanismům je otevírání vrat opravdu bezpečné. Což je doloženo známkou CE.

Další ochranný prvek je pádová brzda zamezující nekontrolovatelnému pádu pláště vrat.

Garážová vrata jsou tvou vizitkou

Nemusíte investovat do jakýchkoli ochranných prostředků proti korozi. Všechny materiály jsou vyrobeny z hliníku, který zaručuje spolehlivost a kvalitu na dlouhou dobu.

V případě, že požadujete více světla ve tmavém interiéru, můžeme do pláště vrat instalovat také prosklené profily. V tomto případě ušetříte nejen energii, ale i vzhled Vašich vrat bude atraktivní.