Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

žaluzie horizontální

Žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany.

Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Žaluzie nabízíme v různém provedení, z několika druhů materiálu včetně dřevin a samozřejmě v široké barevné škále.

Hliníkové žaluzie

Horizontální interiérové hliníkové žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany.

Důvody:

Výhodou žaluzií je jednoduchost, minimální údržba, široké použití (hodí se do všech typů oken).

Široký výběr různých materiálů a barev, které uspokojí i velmi náročné zákazníky a především cenová dostupnost.

Žaluzie jsou vhodné pro plastová a dřevěná okna, určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty. Krycí profil je v plochém, zaobleném designu s plastovými bočními krytkami, nebo bez krytek, které lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm a 25 mm. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.

Možnosti provedení:

  • Standardní
  • Domykavé
  • 25 a 16mm lamely

Barevné provedení:

Nabízíme širokou škálu barev již ve standartu.

Imitace dřeva

Všechny žaluzie v této kategorii mimo dřevěné žaluzie mají jedno společné a to maximální důraz na design v imitaci dřeva. Žaluzie jsou určeny především k montáži na plastová a Euro okna. Sladění lamel, dřevěných krycích lišt spodních profilů a ostatních komponentů vytvoří dokonalý design vašeho okna a interiéru.

Na první pohled je tato žaluzie k nerozeznání od klasické dřevěné a má tu výhodu, že při vytažení nevytváří vysoký bal a nedochází tedy s snížení světlosti okna. Lamely jsou provedeny v dokonalé imitaci dřeva jak tónem zabarvení tak věrným žilkováním dřeva.

Samozřejmostí je sladění těchto profilů, vytahovacího pásku a žebříčku s tónem zvolených lamel. Tyto žaluzie lze provést v standardním i domykavém provedení, a široký výběr odstínů dřeva dává možnost téměř každému vybrat si to pravé pro svá okna a interiér.

Motiv dřevo nachází uplatnění všude tam, kde chcete skloubit krásu „dřeva“ a účelnost zastínění.

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společensky a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností a všude tam, kde je třeba docílit neobyčejného estetického účinku a zároveň protisluneční ochrany.Na výrobu lamel se užívá dřevo ze stromu lípy nebo ramínu.

Toto ušlechtilé dřevo bylo vybráno pro svou perfektní stabilitu, jemnost a krásu. Podle míry úpravy zachovávají dřevěné žaluzie svůj klasický, módní nebo také exotický výraz projevu a velmi krásný povrch.

Ovládání je velmi snadné a jednoduché. Všechny detaily jsou perfektně zpracovány, takže osloví i nejnáročnějšího zákazníka.Horizontální dřevěné žaluzie propůjčují Vaší domácnosti teplý a ušlechtilý charakter. Přefiltrování světla přes dřevěné lamely dělá z této klasické sluneční ochrany výrobek zvlášť dekorativní. Odstín zabarvení a výrazné žilkování pravéhop dřeva obohacují jeho vnitřní úpravu ve zcela novém rozsah.

Nalézají široké uplatnění jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností a všude tam, kde je třeba docílit neobyčejného estetického účinku a zároveň protisluneční ochrany.

Široká paleta barev a povrchových úprav Vám umožní sladit dřevěné žaluzie s ostatním vybavením interieru. Šňůry, žebříčky a pásky mohou být u dřevěných žaluzií na zakázku barevně sladěny s tónem lamel. Spodní ukončení lamelového závěsu tvoří masivní profil ze dřeva v barvě lamel.