Kamerové systémy

Na stránkách a e-shopu momentálně pracujeme, pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás telefonicky. Děkujeme

Nabízíme dodávku, montáž, zapojení kamerových systémů a alarmů pro Váš domov, kancelář, obchod

Kamerové systémy jsou sestavy připravené a je možno je ihned používat. Nabízíme také dodávku jednotlivých komponent.

Kamerové systémy jsou kvalitním řešením pro zabezpečení Vašeho majetku – obchodního prostoru, bytu, rodinných, činžovních a panelových domů  proti zlodějům, vandalům a dalších živlů.

  • V kamerovém setu naleznete vše potřebné k instalaci
  • DVR recordér – zařízení pro záznam na pevný disk
  • Bezpečnostní kamrery počet a typ dle varianty setu
  • Kabeláž
  • Napájecí zdroj

Pevný disk HDD – není součástí balení, je třeba doobjednat!

cena 2.000,- – 3.000,- dle kapacity

Příklady cen kamerových setů

Cena: 3.990,- Kč

Kamerový set obsahuje

1x DVR PR-R4E  960H + HDMI
2x PR-25B 700TVL cmos  960H
2x 20m kabel
1x napájecí rozbočka 1>2
1x 1000mA

 

 

 

Další varianty a ceny naleznete  ZDE

Instalace je jednoduchá, ale pokud budete mít zájem, provádíme i montáž a nastavení.

Kamerové systémy nabízíme v provedení 4 kanálové, 8mi kanálové, 16ti kanálové nebo s IP kamerami. Jako záznamové zařízení slouží DVR rekordér s možností vzdáleného přístupu a pevným diskem 500 GB – 2 TB.

Kamerové systémy nabízíme jak pro interiér tak exteriér. Odolnost bezpečnostním kamer  -30 – +50 stupnů Celsia

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi pomůžeme s výběrem zařízení

 

Jak vybrat kamerový systém

Při výběru komponentů kamerového systému je třeba určit co od systému očekáváte, jen tak budete s výsledkem spokojeni a splní Vaše očekávání

 

DVR rekordér

DVR rekordér je zařízení, zajišťující záznam obrazu z kamer na pevný disk. Pevný disk u všech našich rekordérů využívá standardní rozhraní SATA, proto lze použít disky shodné s  diskem pro PC.  Ale je třeba  – je třeba si uvědomit, že v DVR rekordéru je menší prostor než ve většině počítačů. Doporučujeme proto volit pevné disky se zvýšenou odolností proti teplotním výkyvům, které jsou přímo určeny pro použití v těchto zařízeních. Cena těchto disků je sice o cca 10%  – 15%vyšší, jedná se však o vyšší řadu produktů a tím je zajištěna vyšší spolehlivost celého kamerového systému.

 

Pevný disk

kromě zmíněné odolnosti dalším velmi důležitým parametrem jeho kapacita. Pro správnou velikost disku nás kontaktujte, je třeba znát počet kamer v systému, požadované rozlišení snímání, doba provozu kamer. Při nastavení kamer pro snímání pouze při pohybu, se velikost pevného disku může volit menší.
Vzhledem k tomu, že se jedná o zabezpečovací systém, není však plynulost obrazu zase až tak důležitá jako rozlišení. Výsledkem záznamu totiž nemá být plynulý film, ale důkazní materiál při případné krádeži, proto snímková frekvence 13 fps je také dostačující.
U nejběžnějších rekordérů pro malé systémy v naší nabídce – tedy rekordérů se 4mi kanály – je rychlost záznamu dnes již standartně D1/25FPS. Tato rychlost je dostatečná pro zajištění Vašeho majetku a velmi dobře poslouží k rozeznání pachatele.

 

Námi dodávané rekordéry obsahují všechny důležité funkce, například:

Záznam při pohybu – pravděpodobně ta nejdůležitější funkce DVR rekordéru. Pro každý kanál se dá trvale, nebo úsekově nastavit možnost, kdy kamera snímá a záznam je zapisován na pevný disk. Pro tuto funkci, není třeba žádných doplňků, pohybových čidel apod. Kamera snímá trvale obraz a odesílá do rekordéru, DVR vyhodnocuje, zda dochází k pohybu. Pokud ano, zahájí zápis. Většina našich modelů umožňuje záznam s přednahráváním. Při tomto,  je trvale v paměti rekordéru cca 5 sekund posledního záznamu, které jsou v případě pohybu přidány před pořizovaný zápis na pevném disku.

 

Alarmové vstupy a výstupy

Některé rekordéry jsou vybaveny několika vstupy a výstupy, které mohou sloužit k připojení například vstupů standardních pohybových či magnetických čidel či naopak k připojení alarmového výstupu do zabezpečovací centrály. Další možností využití alarmových vstupů je pak při použití s pohyblivou kamerou, kdy lze nastavit možnost, že při otevření dveří či vrat do areálu se tato kamera otočí na zadanou pozici – tedy tak aby v tu chvíli optimálně zabírala tyto dveře.

Připojení k internetu

Námi dodávané rekordéry je možno propojit k počítačové síti, případně k internetu.

 

Zobrazení kanálů

Funkce, která popisuje možnosti zobrazení kanálů rekordéru na připojené televizi či monitoru. Námi dodávané rekordéry,  vždy umí zobrazit celou řadu rozložení kanálů.

CZ menu – Označuje, že uživatelské rozhraní pro nastavení rekordéru je v Českém jazyce.

 

ON-Line sledování

Funkce, pomocí které je možno sledovat ON-LINE připojené kamery.

 

Vzdálené přehrávání záznamů

Funkce přehrávání starších uložených záznamů z pevného disku přes připojení z Internet Exploreru nebo z dodávané aplikace

 

Vzdálená konfigurace

Možnost změny nastavení DVR rekordéru přes PC aplikaci či Internet Explorer

 

Podporované OS mobilních telefonů

Pokud je DVR rekordér připojen do sítě Internet, je možné pomocí speciální aplikace získat přístup na kamery i z mobilního telefonu.

 

Podpora FTP

Funkce, umožňující nahrání posledních záznamů v případě alarmu na FTP server. Tato funkce je užitečná pro rychlé zálohování záznamů ve chvíli, kdy může být DVR server zničen nebo odcizen.

 

Podpora EMAIL Alarmů

Funkce, umožňující zaslání alarmové informace na zadanou emailovou adresu.

 

A mnoho dalších funkcí

 

 

V nabídce naleznete i malé otočné kamery určené pro instalaci uvnitř budovy. Tyto kamery mají své nezastupitelné místo například při dohledu nad starými lidmi, či v dětském pokoji.

Kabeláž

Kabeláž kamerového systému zahrnuje propojení jednotlivých kamer a DVR rekordéru.