Dřevěná EUROokna

Naše cena vás zajisté příjemně překvapí, není nic jednoduššího než to zkusit.

Dřevo je dobře známý a ve stavebnictví s oblibou používaný materiál. Zvláště v této „EKOLOGICKÉ“ době je ceněno pro svoji přirozenost a estetický a elegantní vzhled. Námi nabízená dřevěná okna a další výrobky ze dřeva jsou vyráběny na přístrojích určených pro výrobu dřevěných oken a dveří nejnovější generace.

Automatická linka italské společnosti SAC, automatická lakovna společnosti VERTEK a obráběcí centrum společnosti UNITEAM – takovým strojním parkem se může pochlubit pouze několik společností v Evropě.

Vzhledem k tomu, že vlastníme toto moderní technologické zázemí, můžeme svým zákazníkům nabídnout dřevěná okna a další truhlářské výrobky ze dřeva té nejvyšší kvality, vyrobené z vysoce jakostního a pečlivě vytříděného dřeva. Vlastníme bohatou kolekci vzorů a barev i atypických a hojně vyhledávaných tvarů jako jsou oblouky, klenby, kola, lichoběžníky a další.

Jsme schopni dodat i jakékoliv moderní konstrukční řešení, zaručující dokonalý konečný vzhled našich výrobků i celé stavby.

Kvalitu našich výrobků a ideální průběh výrobního procesu neustále hlídá štáb kvalifikovaných a zkušených odborníků. Díky tomu naše dřevěná okna a dveře splňují nejvyšší parametry kvality a estetiky provedení.

Technický popis »

Dřevěné dveře »

Favorit 68 »

Rustical 92 »

Dřevo s hliníkovým překrytím »

Posuvné a přesuvné dveře »

Barvy »