Profil RUSTIKAL 92

Naše ceny Vás příjemně překvapí

velmi elegantní profil, vyznačující se ozdobným frézováním křídla a zasklívacích lišt.

Serie DDR-92 byla vytvořena pro znalce a milovníky klasických a stylových interiérů. Okna jsou ideální pro historické stavby, a také pro nové stavby se stylovou architekturou. Krásné linie, frézování, oblouky a při tom nejvyšší technické parametry dřevěných oken DDR-92 uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Okna jsou standardně vybaveny trojsklem 4/14/4/14/4. Meziskelní prostor je vyplněn vzácným plynem argonem, a součinitel prostupu tepla dosahuje U=0,6 W/m2K. Použiti takového typu skla je možné díky silnějšímu profilu 92mm, který díky své tloušťce je energicky účinnější a zvukotěsnější od tradičního.

Součinitel prostupu tepla (U) okna je od 0,8 do 1,0 W/m2K. V novém profilu použita dvě těsnění vyrobená s TPR (termoplastického elastomeru).

STANDARDNÍ VÝBAVA V OKNECH ZE SÉRIE DDR-92:
 

KLIKA ALU

 

Pohodlná, klasická a výjimečně trvalá
 

BEZPEČNOSTNÍ ČEP V KAŽDÉM KŘÍDLE OS

 

Pro Vaši bezpečnost přidáváme bezpečnostní čep proti vloupání na každé křídlo OS, což dělá okno bezpečnější!
 

MECHANISMUS DVOUSTUPŇOVÉHO VYKLOPENÍ

 

Mechanismus dělí funkci vyklopení na dvě úrovně otevření. Je také vybaven protiprůvanovou funkcí, díky níž je vyklopené okno stabilní a nehrozí jeho přivření. Toto řešení je praktické a významně vylepšuje pohodlí užívání okna.
 

MIKROVENTILACE

 

Těsnost je velkou předností našich oken. Abychom usnadnili ventilaci, je každé otvíravě-sklopné křídlo vybaveno mikroventilačním mechanismem, který umožňuje kontrolovaný přísun vzduchu.
OKAPNICE  Zhotovená z hliníku. Nejnovější řešení značky GUTTMANN model – SPREE 24 OF. Umožňuje lepší odvádění vody a rychlé vysoušení odkryté části okna, je montována na úchytkách (není zaražena)
 

KOVÁNÍ – POHYBLIVÝ SLOUPEK

 

Jednoduchá a pohodlná obsluha neotvíravého křídla
 

ZASKLÍVACÍ LIŠTA

 

Moderní a příjemný vzhled díky zaoblené části okraje lišty. Charakteristický tvar lícující linii křídla.
OKNO U=0,6 W/m²K  

Sada skel s koeficientem tepelné propustnosti U=0,6 Wm²K