Stínící technika

Horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety

Nabízíme pro Váš domov či pracoviště100 % DESIGN a 100% SPOLEHLIVOST.
TO JE VÁŠ DODAVATEL ZASTIŇOVACÍ TECHNIKY …

Horizontální žaluzie

Připravili jsme pro vás luxusní kolekci stínící techniky pro zastínění vašich oken a interiérů. Nový originální vzhled, který umožní kombinaci žaluzií a roletek v jednotném designu krycích profilů a ovládání.

Krycí profil je tvarovaný a je bez jakýchkoliv rušivých plastových krytek. Barevná škála těchto profilů ve standardních barvách čii velký výběr imitací dřeva, spolu s bohatou nabídkou lamel nebo látek, umožní vytvořit na vašem okně velmi pěkný a vysoce funkční prvek moderní stínící techniky.

Žaluzie se staly nedílnou součástí interiéru – ochraňují proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání také Vaše soukromí v bytě, kanceláři apod.

Nabízíme Vám žaluzie ve více jak čtyřiceti barevných odstínech, kterými můžete zlepšit vzhled Vašeho interiéru.

Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti (kuchyně, koupelna, obývací nebo dětský pokoj, pracovna) s barevnými doplňky, a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle Vašeho vkusu. Horizontální žaluzie se vyrábí v mnoha provedeních vždy tak, aby vyhovovaly danému použití.

Od meziskelních, interiérových až po atypické provedení. Veškeré komponenty používané při výrobě jsou voleny s ohledem na přání zákazníka tak, aby se vyhovělo kvalitě, cenové dostupnosti a co nejdelší životnosti žaluzie.

Horizontální žaluzie »

Venkovní předokenní ALU rolety »

Rolety den a noc »

Vertikální žaluzie »

Látkové roletky »

Japonské stěny »

Sítě proti hmyzu »