Japonské stěny

Japonské posuvné stěny patří mezi velmi atraktivní stínící techniku.

Jde o velice originální zastínění interiéru a toto řešení doporučujeme použít všude tam, kde vzniká požadavek na zastínění velké plochy.

Další výhodou japonských posuvných stěn je, že je lze použít nejen k zastínění, ale zároveň také pro optické rozdělení velkých obytných prostor na menší části.

Instalujeme je například do moderních bytových domů nebo střešních nástaveb.

Látkové japonské stěny

Netradiční druhy stínicí techniky přinášejí našim klientům neobvyklé možnosti a vysokou míru originality.

Jedním z takových výrobků je posuvná stěna, jejímž základem jsou libovolně nastavitelné vertikální pásy vyrobené z látek. Posuvná stěna se zpravidla umísťuje na zeď před okno. Nosná hliníková konstrukce umožňuje kombinovat podle velikosti stěny dvě až pět kolejnic, ovládání probíhá ručně nebo pomocí šňůry.

Mezi nejdůležitější výhody tohoto produktu patří elegantní vzhled, jednoduchá montáž a snadná obsluha. A pokud milujete všechno nové, nic vám díky našitému suchému zipu nebrání kdykoli měnit látky nebo tkaniny podle své nálady.

Japonská stěna je tvořena jednotlivými látkovými panely, které se posunují ve vodící liště.Celkový počet potřebných panelů je dán rozměrem stěny dle prostoru k zastínění. Podle toho volíme počet drážek v hliníkovém profilu (standardní rozsah je 2, 3, 4, a 5 ) a typ otvírání.

Panely lze pomocí ovládací šňůry shrnovat buďto od středu, nebo celkově na levou či pravou stranu. Mezi hlavní výhody japonských posuvných stěn patří velmi elegantní design, snadná i rychlá montáž a jednoduchá obsluha.