Látkové roletky

Látkové roletky – typy

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď i na strop. Textilní roletky lze nastavit do jakékoliv polohy a zvolit požadovanou míru napnutí látky.Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty. Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.

Standart

Látkové rolety STANDARD jsou klasické interiérové rolety s možností uchycení na stěnu nebo na strop v různých barevných provedeních.Ovládají se kuličkovým řetízkem, který může být umístěn vlevo nebo vpravo. Na výběr je velké množství látek a vzorů.

Rolety STANDARD jsou zvýrazňujícím prvkem obytných místností kanceláří.

Color hit

Zcela nový typ roletek, určený k montáži do rámu okna s tvarovanou krycí lištou. COLOR HIT jsou vhodné pro montáž do plastových a dřevěných oken. Krycí profil s vodícími lištami a spodním závažím může být barevně přizpůsoben rámu okna. Rolety se ovládají řetízkem. Velký výběr látek přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem.

Sunstop

účinné venkovní zastínění s hliníkovou kazetou a tkaninou. Díky ní je v místnost zajištěno optimální klima. To je také hlavní funkcí venkovní rolety SunStop.

Umístění venkovních rolet je na okenním či dveřním rámu.